Terörist İlan Edilen Ten Rengi Sütyen Konusunu Masaya Yatırıyor ve Bu Zulmü Bitirecek Çözümü Açıklıyoruz!

Yav kardeşim bu ten rengi sütyenler size ne etti? Yıllardır zulüm üstüne zulüm gören bir giysi midir, aksesuar mıdır nedir ondan bahsedeceğiz …

Yav kardeşim bu ten rengi sütyenler size ne etti?

Yıllardır zulüm üstüne zulüm gören bir giysi midir, aksesuar mıdır nedir ondan bahsedeceğiz şimdi. Çünkü bu konu uzadıkça uzuyor. Konuğumuz: Ten rengi sütyen

Sütyen giymenin “mecbur” kılındığı modern dünyamızda bu ten rengi sütyenler birçok kadın için kurtarıcı. Çok değil, yakın bir zaman önce sütyenin giysi üstünden bırakın kendisini, askısının bile görünmesi bile ayıp karşılanıyordu.

Özellikle beyaz tişörtlerin içine ten rengi sütyen giymek, biz kadınlar için kanun hükmünde bir kararname. Niyesini sorarsanız “memelerimiz dikkat çekmemek zorunda”. Sanki vücudumuzun bir parçası değilmiş gibi davranmak zorunda bırakılıyoruz.

Yalnız işin şöyle bir boyutu da var, ten rengi sütyen kadınlar ve erkekler tarafından bir libido killer yani cinsellik öldürücü olarak da ilan ediliyor alttan alttan. Kylie Jenner bile şu sütyen yüzünden linç yedi yani öyle düşünün.

Ten rengi sütyen deyince insanların kafasındaki imge tam olarak şu: Babaanne sütyeni. Sanki içinden her an kıvrılıp saklanmış paralar çıkacakmış gibi geliyor insanlara, lakin ki öyle değil.

İşin zor tarafı, bu ten rengi sütyenler eskimeye başladığı anda ne kadar yıkarsanız yıkayın rengi değişiyor ve sanki kirliymiş gibi görünüyor. Bu ikircilikten kurtulmak isteyenler de şeffaf sütyen askısında çözümü arıyorlar ama o daha da beter linç konusu; kimseyi memnun etmek mümkün değil yani.

Sosyal medyaya şöyle bir baktığınızda ten rengi sütyenler resmen “terörist” muamelesi görüyor. Bu sütyen size ne etti yav?

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Kimsenin giydiğine kimse karışamaz o ayrı mesele de, ben size kökten çözümü söylüyorum hanımlar: MEMELERE ÖZGÜRLÜK! Biz niye memelerimizi adam etmeye çalışıyoruz ki, insanlar insan olsun önce!

Views:
39
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: