Trump’ın Rakibi Biden’a Oy Verdiğini Kanıtlayanlara Bedava Çıplak Fotoğraflarını Göndereceğini Söyleyen YouTuber Tana Mongeau

Ben böyle caydırıcı muhalefetlik görmedim helal. Bugün size inişli çıkışlı ve skandallarla dolu hayatıyla bilinen 1998 doğumlu popüler …

Ben böyle caydırıcı muhalefetlik görmedim helal.

Bugün size inişli çıkışlı ve skandallarla dolu hayatıyla bilinen 1998 doğumlu popüler YouTuber Tana Mongeau’den bahsedeceğiz.

YouTube’da genelde hayatında yaşadığı ilginçliklerle ilgili içerik üreten Tana’nın oldukça hareketli bir özel hayatı var.

Bir dönem, geçtiğimiz günlerde OnlyFans hesabında 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kıran Bella Thorne ile ilişkileri olduğunu açıklamıştı. Ama ilişkileri çok uzun sürmemişti.

Geldik günümüze! İntihar eden bir adamın görüntülerini bir YouTube vlogunda paylaşarak internette bir süre tepki çeken Logan Paul’un kardeşi Jake Paul ile sevgili olmuş ve evlenmişti.

Amerikalı Z kuşağının arasında büyük dikkat çeken bu ilişki de çok uzun sürmemiş, ikili bu yılın Ocak ayında ayrıldıklarını açıklamıştı.

Özel hayatının yanı sıra geçirdiği inanılmaz değişimle de adından sıkça söz ettirip tartışma konusu oluyordu.

Dedik ya gündem olmaktan hiç geri kalmıyor. Birçok ünlü isim oy vermeye teşvik ederken Tana işi başka bir boyuta taşıyıp çok ilginç bir yönteme başvurdu.

Trump karşıtlığıyla bilinen Tana attığı bir tweetle takipçilerine eğer Biden’a oy verdiklerini kanıtlarlarsa bedava nude göndereceğini açıkladı.

Cardi B gibi birçok ünlünün de müstehcen fotoğraflarını yayınladığı OnlyFans hesabının linkini paylaşan Tana kimisinin tepkisini çekerken, kimisinin de desteğini aldı arkasına.

Ancak federal yasalara göre oy satın almak, oy için harcama yapmak/yaptırmak bir suçtu.

Henüz bir suç işleyip işlemediği kesinleşmedi ancak bu hareketiyle YouTube hesabına kısıtlama getirildi.

Instagram hesabında yine ses getirecek bir fotoğraf paylaşarak şu açıklamayı yaptı: “Amerika için neyin doğru olduğunu bilmek için popoma ihtiyacın yok, o yüzden OY VER!”

Bu arada bedava nude’u duyan halkımız da bir anda oy verme sevdasına tutuldu

Bakalım daha neler göreceğiz

Views:
23
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: