Twitter’da Yarınlar Yokmuşçasına Öğretmen Kadınlara Yürüyen Evli Erkeğin Mesajları Ortalığı Karıştırdı

Anlaşıldı, konuştuğumuz adamların önce nüfus kaydını isteyeceğiz! İkili ilişkilerdeki ihanetleri o kadar çok duymaya başladık ki, birisini …

Anlaşıldı, konuştuğumuz adamların önce nüfus kaydını isteyeceğiz!

İkili ilişkilerdeki ihanetleri o kadar çok duymaya başladık ki, birisini kandırmak artık çok sıradan bir olay gibi kulağa gelmeye başladı. Fakat bunu bir de alışkanlık haline getiren profesyoneller var.

Twitter kullanıcısı bu kadın, erkek arkadaşı sandığı kişiyle ilgili ciddi bir iddia ortaya attı.

twitter.com

Ve mesajlarını yayınladı.

Aldatan adamın da Tarık isimli bu kişi olduğu söyleniyor.

Ancak şöyle bir durum var ki, Tarık isimli bu şahıs birçok kadını sevgili olduklarına inandırmış. Daha da ilginci, bu kadınların çoğunun öğretmen olması.

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Ekşi Sözlük’te bu konuyla ilgili bir kullanıcının açıklaması var. Olayın doğru olduğunu düşündüğümüzde kulağa hiç de mantıksız gelmiyor.

“merhaba. yeni bir parazit erkek cinsi türemiş, böyle sabit geliri olan memur kadınları duygusal olarak kendilerine bağlayıp, belirli bir süre güvenini kazanıp, sonra da para isteyen o kadar çok adam var ki. inanılmaz çevremdeki arkadaşlarım çoğu bunlara rastladı, ben dahil. çok dikkatli olun. muhtemelen eşi de biliyordur bunlar çete olabilir. sosyal ortamdan asla biriyle bir ilişkiye başlamayın, kimin ne olduğu cidden belirsiz. bu sözlük bile artık çok bozuldu.”

tabudeviren

Olay hâlâ daha iddia boyutunda ama gerçek olmaması da hiç imkansız değil. Birlikte olduğumuz adamların illa GBT’sini mi sorgulatacağız Seda Abla gibi?

Views:
11
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.