Yatakta Korktukları Başlarına Gelen İnsanların Komik İsyanları Sizi Hem Güldürecek Hem de Dumura Uğratacak!

Ne çektiniz be… 1.  2. “Bileğimden hiç çıkarmadığım bir şans bilekliğim var. Geçtiğimiz gün sevgilimleyken bilekliğim bir anda dağıldı …

Ne çektiniz be…

1. 

2. “Bileğimden hiç çıkarmadığım bir şans bilekliğim var. Geçtiğimiz gün sevgilimleyken bilekliğim bir anda dağıldı, boncukları etrafa saçıldı. Tabii bunun kötü şans getireceğine inandığım için moralim bozuldu. Her neyse sonrasında sevgilimle birlikte olduk ve erken boşaldı. Yatakta erken boşalmak en çok korktuğu şey ve suçu benim şans bilekliğime attı. Nasıl olduysa saçma bulduğu şeye bir anda inanmaya başladı kendisi…”

3. 

4. “Vücudumda tüyler varken birisiyle sevişmek resmen korkulu rüyam. Geçen gün o kadar hazırlıksız yakalandım ki neredeyse her yerimde tüyler vardı. Önce üzerimi çıkarmamayı düşündüm ama tabii pek mümkün olmadığı için ön sevişme sırasında çişim geldi bahanesiyle tuvalete koştum. Banyoda bulduğum tıraş bıçağıyla 1 dakika içinde her yerimi tıraşladım. Tabii banyodaki tüylerin bir kısmını temizleyememişim panikten. Muhtemelen anladı her şeyi…”

5. 

6. “Prezervatif yırtılması erkek arkadaşımın seksle ilgili en büyük korkulu rüyası. Prezervatif yırtılır da bir ihtimal hamile kalırım diye evde ertesi gün hapı bulunduruyor. Bir dakikanın bile hayati önemi varmış… Geçen gün seks sonrası banyoya gitti, iki dakika sonra elinde bir bardak su ve ertesi gün hapıyla geldi. 'Prezervatif yırtılmamış neden içiyorum?' dedim. 'Gözeneklerinden çıkmış olabilir emin değilim' dedi…”

7. 

8. “Doğum günümde erkek arkadaşımın annesi aramıştı. Onunla konuştuktan bir süre sonra sevişmeye başladık. Telefon da yastığın yanındaydı. Seks sonrasında fark ettik ki sevgilimin annesini aramışız yanlışlıkla. Bizi tam 37 saniye dinlemiş… Hayatımda hiç bu kadar utandığımı hatırlamıyorum!”

9. 

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
84
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: