Yeni Yeni Küfürler İcat Ederek İzlediğimiz Dizi Sadakatsiz’in 3. Bölümünde Neler Oldu?

Hem karnım doysun hem pastam dursun… Yok ya ne güzel iş o öyle, biz de yedik! Birkaç hafta önce başlayan çiçeği burnunda dizi ‘Sadakatsiz …

Hem karnım doysun hem pastam dursun… Yok ya ne güzel iş o öyle, biz de yedik!

Birkaç hafta önce başlayan çiçeği burnunda dizi ‘Sadakatsiz’, yeni göz bebeğimiz olmaya aday gibi gözüküyor.

Dizide kocası (Volkan) tarafından aldatılan bir kadının (Asya), girdiği çıkmazda neler yaşadığına yakından tanık oluyoruz. Tekirdağ’da geçen dizide, küçük yer olduğu için sürekli bir “Kim ne der?!” havası hakim. Ancak herkes her şeyden haberdar da diyebiliriz.

Kocasının metresinin (Derin) varlığından arkadaşı sandığı insanların (Mert, Bahar, Derya) haberinin olması ama ona tek kelime etmemiş olmaları kadını daha bir yıkıyor.

Tüm bunlar olurken bir yandan intikam ateşiyle yanıp diğer taraftan kan kusup kızılcık şerbeti içiyor tabii. Bu sırada Derin’in hamile olması, Volkan’ın parasal konularda karısının arkasından işler çeviriyor olması ve evli bir adam olarak başka bir kadına daha âşık olması dışında başka sorun yok. Evet hem karısı Asya’ya hem de metresi Derin’e âşık beyimiz…

3. bölümdeyse Derin bebeğini aldırmayı düşünürken Volkan’la yaptığı bol gözyaşı dolu konuşmanın ardından ani bir kararla fikir değiştirdiğini gördük.

Asya’ysa, Derin’in bebeği aldırmayacağını duyunca değil de 3-5 yıllık zannettiği bu ilişkinin aslında 2 yıldır devam ettiğini duyunca şoke oldu.

Volkan’ın yakın arkadaşı Derya’ya iki kadına da aşık olduğunu, ikisinden de vazgeçemediğini anlattığı sahnedeyse bir tur sinir krizi geçirdik.

“Evli bir adam aşık olabilir mi?” gibi bir saçmalık sunan bu sahneyi eminiz ki bizim gibi delirerek izlediniz!

Asya sonunda doğru olanı yaparak boşanma avukatına gitse de delil yetersizliği yüzünden çıkmaza girdi, bir kez daha gördük ki söz konusu kadın olunca ne yasalar yetiyor korumaya ne çevresindeki insanlar.

Volkan’ın annesi bile Asya’ya “Yuvan için sık dişini otur, affet kocanı.” dedi. Böyle bir saçmalık olabilir mi? dedik biz de…

Volkan’ın bebeğini doğurmaya karar veren gencecik metres kızımız Derin’e de talip çıktı bu arada, annesinin ısrarlarıyla neler olacak bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Bir yandan da Volkan’ın evli olan yakın arkadaşları Bahar ve Mert var ama Mert içten içe Asya’ya âşık gibi hâllerde orası da ne olacak merakla bekliyoruz.

Boşanma kararının ardından evlenince tüm malların ikiye bölündüğünü öğrenen Asya, Volkan’ın yönettiği birikimlerini yerinde yeller estiğini, Derin’e alınan hediyelerin de bunda payı olduğunu öğrenince yine yıkıldı.

Dost bildiği insanların arkasından vurduğunu öğrenen Asya, intikamını ufaktan ufaktan öyle güzel almaya başladı ki izlerken büyük keyif alacağız gibi geliyor bize.

Özellikle Bahar’a “Mert’le sevişiyoruz biz. “diyerek kadının kalbine indirdiği o anda biz bir tur kötücül mutluluk yaşadık…

Özellikle olanları kaynanasına anlattıktan sonra “Ağlayacak olan biri varsa, o da Volkan.” dediği anda anladık ki bizi çok iyi bölümler bekliyor…

Sosyal medyada diziye gelen tepkilerse görülmeye değer

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Bu içeriklerimize de göz atabilirsiniz. ????

Views:
77
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: