YouTube’u Neredeyse Bırakıp Rap Camiasına Hızlı Bir Giriş Yapan Berkcan Güven’in ‘Harman’ İsimli Şarkısı Ortalığı Salladı!

Bildiğiniz gibi YouTuber olarak tanıdığımız fenomen Berkcan Güven son zamanlarda çektiği videolar yerine şarkılarıyla gündem oluyor. Özellikle …

Bildiğiniz gibi YouTuber olarak tanıdığımız fenomen Berkcan Güven son zamanlarda çektiği videolar yerine şarkılarıyla gündem oluyor.

Özellikle geçtiğimiz yıl yayınladığı “Yeniden” isimli şarkısı ve Aleyna Tilki’nin yer aldığı klibi çok ses getirmişti. .

Klibi buradan izleyebilirsiniz;

Milyonlarca dinleyiciyle buluşan bu şarkının ardından da arkadaşı Efe ile birlikte “Neresi?” isimli şarkısını yayınlamış ve bu parçası da milyonlarca izlenmeye ulaşmıştı.

Klibi buradan izleyebilirsiniz;

YouTube camiasında elde ettiği ünü rap camiasında da elde eden Berkcan Güven son olarak da yine her zamanki gibi sevilen “İlerle” isimli şarkıyı sevenleriyle buluşturmuştu.

Klibi buradan izleyebilirsiniz;

Hız kesmeden çalışmalarına devam eden Berkcan Güven, şimdi de “Harman” isimli şarkısının klibini yayınladı.

Sözü kendisine, beati ise Ezhel’le yaptığı ortak çalışmalardan tanıdığımız DJ Artz’a ait olan şarkının klibinde Feyyaz Yiğit de yer alıyor.

Kısa sürede YouTube ve Spotify üzerinden milyonlarca dinlenmeye ulaşan Berkcan Güven’le ilgili “Ezhel’in tahtına oturacak, boynuz kulağı geçti” yorumları yapıldı.

Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz;

Şarkıyı nasıl buldunuz? Sizce Berkcan Güven YouTube’u bırakıp tamamen müziğe mi odaklanır? Yorumlarda buluşalım!

Views:
6
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.